Image
Image
Image
Image
Image

Aktualności

Nowy sezon goszczenia w ramach programu wymiany AFS Polska w naszej szkole

.Jest na bardzo miło poinformować społeczność naszej szkoły, że w tym roku szkolnym w ramach Programu Wymian AFS będziemy gościć w naszej szkole Kentę Ikeya z Kawaguchi w Japonii. Kenta dołączy do klasy 2c, której wychowawczynią jest Pani Agnieszka Danielewska. Rodziną goszczącą w tym roku są Państwo Kwiecień, rodzice Tymka Kwietnia z klasy 3g. Kenta interesuje się lotnictwem, lubi chodzić po górach i wędkować. Cieszymy się również , że w naszej szkole mamy coraz więcej aktywnych wolontariuszy AFS programy Międzykulturowe. Klaudia Nowacka z klasy 4b była w tym roku współorganizatorką pierwszego spotkania wszystkich uczestników wymian, który odbył się kilka dni temu w Zakrzowie pod Krakowem. Klaudia wraz z nową wolontariuszką Oliwią Gągorowską z klasy 3e oraz koordynatorką regionu AFS Kielecczyzna Panią Katarzyna Pelc 3e szykują powitanie Kenty w naszej szkole. Będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco.

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KIELCACH

ul. Jagiellońska 4
25-613 Kielce


tel. 41 367 61 61

fax 41 367 69 19


sekretariat: 3lo@3lo.kielce.pl
dyrektor szkoły: dyrektor@3lo.kielce.eu


Polityka plików cookies
Deklaracja dostępności
RODO


 

Image