Image
Image
Image
Image

Aktualności

Studniówka 2023

Przeżyjmy to jeszcze raz...
Nie milkną echa studniówki, która jak co roku zwiastuje rychłe nadejście egzaminu dojrzałości. Tegoroczni maturzyści naszego liceum oprócz zatańczenia tradycyjnego poloneza, uświetnili swój bal maturalny przepięknym walcem wiedeńskim. Marcelina Kwiecień i Krzysztof Sadlik, Paulina Kropisz i Łukasz Wojda, Roksana Czarnowska i Alan Pitula, Zuzanna Korba i Dawid Mróz, Julia Obara i Mikołaj Kowalski oraz Weronika Borowiec i Olaf Sękowski wykonali wyjątkową choreografię do muzyki z filmu" Piraci z Karaibów". Zobacz poloneza tu.
Pokaz został nagrodzony gromkimi brawami i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy tancerzom oraz pani Indze Motyl za przygotowanie wspaniałego występu.

 

Zobacz studniówkę III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w Kielcach oczami fotoreporterów.

Kielce Nasze Miasto

Echo Dnia

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W KIELCACH

ul. Jagiellońska 4
25-613 Kielce


tel. 41 367 61 61
fax 41 367 69 19


sekretariat: 3lo@3lo.kielce.pl
dyrektor szkoły: dyrektor@3lo.kielce.eu


Polityka plików cookies
Deklaracja dostępności
RODO


 

Image